Penzion Staré Sedlo - Kontakt

Rádi vás přivítáme v našem penzionu.

Penzion Staré Sedlo

Penzion Staré Sedlo
Karel Niebauer
Staré Sedlo 73
348 02 Bor

E-mail: penzionstaresedlo@seznam.cz
Web: www.penzionstaresedlo.cz
Najdete nás i na Facebooku

Telefonické objednávky

+ 420 737 054 411
+ 420 731 779 909

GPS

49.665607, 12.862838

Jak se k nám dostat?

Z Prahy a Plzně po dálnici D5 – sjeďte na exitu 119 a odbočte vpravo. Pokračujte po silnici II/ 605 přes Holostřevy a Skviřín. Na první křižovatce (ve tvaru Y) za Skviřínem odbočte doleva a pokračujte po hlavní silnici II/200 až do Bonětic, tady se dejte opět doleva a pokračujte až do Starého Sedla.

Z Rozvadova po dálnici D5 – dálnici opusťte na exitu 128, odbočte doprava na silnici II/200, projeďte Čečkovicemi až do Boru. Tady dojedete až na konec hlavní silnice. Na křižovatce se dejte rovně a jeďte neustále po hlavní. Na první křižovatce za městem (typ Y) odbočte doprava na silnici II/ 200 (směr Horšovský Týn) a přes Boječnici dojeďte do Bonětic. Zde se dejte doleva a pokračujte až do Starého Sedla.

Od Chebu, Plané a Mariánských Lázní – Po silnici I/21 až na nájezd dálnice D5 na Nové Hospodě a dejte se do Boru. Potom pokračujte jako v předešlém případě.

Z Rozvadova mimo dálnici – jeďte směrem na Přimdu po silnici II/605. Město projeďte a stále pokračujte přes Velké Dvorce a Vysočany do Boru. Držte se stále hlavní silnice. Až za městem, na první křižovatce (typu Y) se dejte doprava na silnici II/ 200 (směr Horšovský Týn) a přes Boječnici dojeďte do Bonětic. Zde se dejte doleva a pokračujte až do Starého Sedla.

Od Plzně a Kladrub mimo dálnici – dojeďte do Kladrub a odtud se vydejte směrem na Tachov. Na úplném konci města odbočte vlevo na silnici III/20317 a pokračujte přes Brod u Stříbra a Tuněchody až do Prostiboře. Zde pokračujte po hlavní silnici III/2005 až do Starého Sedla.

Od Plzně a Stříbra mimo dálnici – z hlavní silnice II/605 odbočte za železničním viaduktem, který přejedete a na druhé odbočce sjeďte ostře doleva směrem na Kladruby a Horšovský Týn. Tah je značen číslem II/203 a dojeďte až do Kladrub. Pak pokračujte jako v předešlém případě.

Od Klatov, Domažlic, Folmavy a Bělé nad Radbuzou – přijeďte do Horšovského Týna. Na kruhovém objezdu se dejte doprava (od Bělé nad Radbuzou sjeďte na druhém výjezdu) směrem na Mariánské Lázně. Po silnici II/200 pokračujte přes Horšov, Horní Metelsko, Miřkov, Vidice, Olešnou až do Bonětic. Tady odbočte doprava a dojeďte až do Starého Sedla.

 
© 2023 www.penzionstaresedlo.cz | šíření jakéhokoliv materiálu bez souhlasu majitelů je zakázáno.Vytvořil Jan Chodl